У США вчителям заборонили "френдити" своїх учнів Автор: lesya · Опубліковано: 04.08.2011 12:35 · Розділ: Суспільство

Цими днями представники влади американського штату Міссурі прийняли закон, який забороняє викладачам додавати до друзів своїх учнів у різних соціальних мережах. Цей законодавчий акт покликаний насамперед захистити школярів від сексуальних домагань з боку викладачів. Обговорювався він уже досить давно, а ось підписав цю заборону губернатор штату Міссурі лише наприкінці липня цього року.

Закон отримав назву за іменем студентки, до якої, за її ж словами, з непристойними пропозиціями приставав викладач. А звучить його назва так: "Закон Емі Хестір на захист студентів". Найсмішнішим та найбезглуздішим у цій історії є те, що сама студентка була старшою від свого викладача.

До речі, обмеження контактів вчителів та учнів у соціальних мережах – не новина у США. Так, приміром, рік тому адміністрація однієї зі шкіл Флориди порадила вчителям не "френдити" учнів у соціальних мережах, пояснюючи це тим, що зв'язок між учителем та учнем у такому середовищі є, м’яко кажучи, "недоречним".

Вчителі у США не зможуть додавати своїх учнів до друзів (фото взято з сайту forum.meta.ua)
Вчителі у США не зможуть додавати своїх учнів до друзів (фото взято з сайту forum.meta.ua)

А восени минулого року одразу трьох викладачів середніх шкіл Нью-Йорка звільнили з роботи за "неналежні" взаємини зі школярами в соціальній мережі Facebook. Викладачку на ім’я Лорі Хірш звільнили за те, що вона розмістила на своїй сторінці у Facebook фотографію, на якій зображено, як вона цілує в губи свого 18-річного учня. Двох інших учителів звільнили за те, що вони нібито відправляли непристойні повідомлення своїм ученицям.

Після таких подій одразу декілька шкільних округів у США закликали своїх викладачів бути обачнішими при спілкуванні в соціальних мережах, а декілька округів у штатах Огайо, Нью-Гемпшир та Вісконсин і взагалі заборонили вчителям додавати до друзів своїх учнів. А в грудні минулого року аналогічну заборону ввели й для вчителів міста Уеймут, штат Массачусетс.

Джерело: http://www.regions.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.