В Україні розпочнеться дефіцит презервативів Автор: lesya · Опубліковано: 04.08.2011 12:28 · Розділ: Суспільство

Представники українського фонду «Антиснід» всерйоз стурбовані можливим дефіцитом презервативів на Україні. А все почалося з того, що 1 серпня цього року український уряд виключив презервативи зі списку медичний виробів, які не оподатковувуються податком на додану вартість.

За словами експертів, після затвердження такого рішення презервативи спершу зникнуть з продажу десь на два місяці, після чого їхня вартість зросте на 20%. І оскільки, за даними спеціалістів, саме на теплу пору року на Україні припадає пік використання презервативів, фахівці попереджають про можливе збільшення венеричних захворювань.

Презервативи подорожчають (фото взято з сайту life.pravda.com.ua)
Презервативи подорожчають (фото взято з сайту life.pravda.com.ua)

До речі, зовсім недавно зі схожою проблемою зіткнулося населення Великобританії. Однак причини дефіциту гумових виробів там були інші: все сталося через непорозуміння між фірмою Durex та її основним постачальником - індійською компанією TTK Lig, в результаті чого індійці відмовилися постачати презервативи в Сполучене Королівство. Отож на даний час міністерство охорони здоров'я країни всіляко намагається домовитися з іншими виробниками про постачання презервативів підданим Королеви.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.