Соціологи з'ясували, про що не люблять говорити люди Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2011 19:33 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група соціологів дослідницьким шляхом з’ясувала, про що люди не хочуть говорити зі своїми знайомими. В результаті дослідження, проведеного співробітниками шотландської компанії Scottish Widows виявилося, що більшість британців не бажає обговорювати зі своїми знайомими тему особистих фінансів.

Так, мільйони людей з великим небажанням обговорюють питання про свої доходи з друзями та колегами або ж зовсім відмовляються про це говорити. Близько двох третіх респондентів не бажають обговорювати своє фінансове становище, розмір зарплати чи пенсії зі своїми знайомими. Британців навіть назвали нацією DNAs, що означає "Навіть не смій питати".

Британці ненавидять обговорювати між собою тему особистих фінансів (фото взято з сайту investycii.org)
Британці ненавидять обговорювати між собою тему особистих фінансів (фото взято з сайту investycii.org)

За словами чверті опитаних, особисті фінанси - це просто не та тема, яку доречно порушувати в розмовах з друзями та колегами. А 10% опитаних зізналися, що їхні половинки не люблять, коли вони обговорюють загальне фінансове становище з приятелями.

В результаті проведеного опитування також виявилося, що люди схильні звертатися за порадою до інших у тих питаннях, які стосуються фізичної форми, виховання дітей, вибору місця проживання тощо. А щодо гендерних відмінностей, то чоловіки відвертіші зі своїми друзями в різних питаннях, у тім числі про доходи та взаємини, тоді як жінки схильні скоріше до відкритості в колі сім'ї.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.