У Європі дитячий журнал вийшов з порнокартинками Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2011 19:28 · Розділ: Події у світі

Останній номер популярного у Франції, Швейцарії та Бельгії дитячого журналу для малювання Dessiner шокував не лише дітей, але й дорослих: сторінки видання рясніли ілюстраціями для порнографічного журналу.

Помилку виявила мешканка Швейцарії, придбавши журнал для своїх доньок 10 та 16 років безпосередньо перед авіаперельотом. Однак удома, гортаючи журнал жінка виявила серед пояснень технік малювання 16 сторінок порнографічного змісту.

За словами жінки, спершу вона подумала, що це жарт, та прийшовши в кіоск, де вона придбала видання, мати виявила, що всі наявні примірники цього номера журналу містять точнісінько таку вставку для дорослих.

Про незвичайний зміст номеру одразу ж попередили працівників поліції, дистриб'юторів у Швейцарії та видавництво журналу у Франції. "З міркувань безпеки всі екземпляри журналу довелося відкликати з продажу на території трьох країн - Франції, Бельгії і Швейцарії", - йдеться у повідомленні видавництва Multimedia Press.

За словами головного редактора Multimedia Press, помилку могли допустити в друкарні. "Цілком ймовірно, під час налаштування брошурувальної машини цілком випадково використали знімки віддрукованих раніше журналів", - пояснив він виданню l'Express.

Помилку, скоріше за все, допустили у друкарні
Помилку, скоріше за все, допустили у друкарні

Журнал Dessiner виходить тиражем понад 10 тис. примірників по всій Європі. Однак бракованими може бути не більше 30 примірників, а скоріше за все, - від одного до десяти.

До речі, у жовтні минулого року в американському місті Цинциннаті, Огайо, на коробках з-під пластівців для сніданку помилково надрукували номер телефону служби, яка надає інтимні послуги по телефону.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу