У Китаї з'явилася машина щастя Автор: lesya · Опубліковано: 03.08.2011 19:22 · Розділ: Цікаві факти

Відтепер для того, щоб дізнатися, чи щаслива Ви людина, чи ні, не обов’язково довго сушити голову та вдаватися до філософських роздумувань: відвідавши Китай, Ви зможете скористатися "машиною щастя", яка визначає, чи щасливі люди, чи ні, вимірюючи при цьому точний рівень щастя.

Оцінювання рівня щастя є частиною кампанії, покликаної продемонструвати, який щасливий китайський народ. Разом з тим, організатори кампанії розраховують проаналізувати причини щастя або нещастя мешканців Китаю та інших країн світу.

З 2 серпня фахівці розпочали аналізувати зібрані дані. До речі, цю кампанію проводили за допомогою двох різних аналізаторів - Машини щастя та мікро-блогу під назвою Sina Weibo, який чимось схожий на знаменитий Twitter. Машину щастя встановили на кількох автобусних станціях у Пекіні, Куньміні, Сіань та Чженчжоу.

Машина щастя допоможе визначити, наскільки Ви щасливі
Машина щастя допоможе визначити, наскільки Ви щасливі

Для того, щоб оцінити рівень власного щастя, вистачить натиснути на кнопку та прочитати відповідь, яка з’являється на РК-екрані. А мікро-блог дозволяє людям входити до системи та виражати свої емоції онлайн.

Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу