У Німеччині шиють сукні з молока Автор: lesya · Опубліковано: 02.08.2011 13:19 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями молодий дизайнер та біолог Анке Домаск (Anke Domaske) з Німеччини запропонувала світові одяг, виготовлений з… молока. Так-так, сировиною для пошиття суконь незрівнянної краси стало скисле молоко, з якого за власною технологією 28-річна Анке, після безлічі спроб і невдач, зуміла врешті-решт отримати певні білки.

Перетворивши рідину в масу, модельєр виготовила з цієї маси волокна, перетворивши їх на тканину. На дотик «молочна» тканина нагадує шовк. Після створення такої незвичайної тканини Анке взялася за пошиття літньої жіночої колекції одягу. Окремі дрібнички з цієї колекції та деякі аксесуари вже з’явилися в продажі з цінниками, які починаються з $ 200. Вже найближчим часом Домаск обіцяє порадувати «колекцією з молока» і чоловіків.

Волокна для тканини виготовлялися з казеїну
Волокна для тканини виготовлялися з казеїну

За словами спеціалістів, молочний текстиль складається з казеїну. Органічні волокна нової тканини, за твердженням біолога, можуть використовуватися не лише при виготовленні одягу, а й для виробництва постільної білизни, медичних товарів, в обробці інтер'єру автомобілів тощо.

На думку автора винаходу, у цієї тканини - велике майбутнє, адже молоко є доступним та екологічно чистим матеріалом.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу