Найбрудніші предмети у Вашому помешканні Автор: lesya · Опубліковано: 02.08.2011 12:11 · Розділ: Цікаві факти

Навіть у найчистішому помешканні, твердять експерти, живе сила-силенна мікробів та бактерій. Ось деякі предмети, які використовуються нами в побуті чи не щодня та які разом з тим є своєрідним розплідником шкідливих мікроорганізмів.

1. Кухонна дошка. За словами експертів, саме на кухонній дошці мікробів у 200 разів більше, ніж на сидінні унітазу. Ясна річ, це не означає, що варто нарізати продукти на сидінні унітазу, та все-таки слід протирати кухонну дошку якнайчастіше. Після миття її варто протерти 5%-ним розчином оцту або ж спиртом.

2. Трубка домашнього телефону. Цей предмет теж час від часу необхідно протирати спиртом.

3. Губка для миття посуду. На ній теж міститься величезна кількість шкідливих мікроорганізмів. Зрозуміло, що протирати губки для миття посуду спиртом - нерозумно. А от щоб вберегтися від мікробів, достатньо їх просто міняти якомога частіше.

На кухонній дошці безліч бактерій (фото взято з сайту dimokl-toy.blogspot.com)
На кухонній дошці безліч бактерій (фото взято з сайту dimokl-toy.blogspot.com)

4. Фіранка в душі. Тепле та вологе середовище - затишне місце для розмноження бактерій. Ванну кімнату слід якнайчастіше провітрювати.

5. Сміттєві корзини. Їх слід ретельно чистити та якомога частіше і ретельніше відмивати.

6. Дверцята посудомийної машини і холодильника – хороше середовище для проживання всіляких шкідливих мікроорганізмів. Протирати їх якомога частіше не завадить.

7. Пральна машина. На ній теж добре уживаються мікроби, яких не знищила обробка брудних речей. Потрапивши у вологе темне середовище, вони ніби заново народилися. З цих причин бажано хоча б раз на місяць запускати цикл з гарячою водою і оцтом.

8. Клавіатура і мишка. Зрозуміло, що сучасний будинок важко уявити без комп'ютера. А любителям попоїсти біля монітора слід регулярно перевертати та витрушувати клавіатуру від крихт і пилу. А поверхню клавіатури й мишки краще протирати спиртом.

9. Книги. Книги є не лише джерелом знань, але й розплідником шкідливих бактерій. Книги потрібно зберігати в прохолодному сухому місці, а книжкові полиці теж треба не забувати протирати.

10. Штори. Як виявилося, саме вони збирають найбільше пилу в домі, отож під час прибирання слід приділяти їм належну увагу.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу