Чіпи, які вбережуть готельне майно від злодіїв Автор: lesya · Опубліковано: 02.08.2011 11:56 · Розділ: Нові технології

Вже найближчим часом усім любителям прихопити з собою готельний рушник чи халат доведеться відмовитися від своїх звичок: цими днями компанія Linen Tracking Technology у співпраці з фірмою Fluensee запропонували вшивати мініатюрні радіочастотні мітки в дорогі предмети, які дуже часто пропадають разом з відвідувачами.

За результатами підрахунків експертів, нечесні постояльці викрадають до 20% готельних запасів. Використовуючи мітки радіочастотної ідентифікації (RFID), готелі зможуть заощаджувати: рушник з таким чіпом коштуватиме десь на долар дорожче, однак він залишиться в готелі, а не поїде у валізі постояльця.

Гнучкий чіп, який не боїться води та витримує до 300 праннів, зчитується спеціальними датчиками з відстані близько двох метрів. До речі, його можна вшивати не лише в рушники та купальні халати, а й у простирадла, підодіяльники, килимки для ванних кімнат, рушники для басейнів та столові серветки і навіть скатертини.

Вшиті чіпи відображатимуть переміщення предметів (фото взято з сайту dw-world.de)
Вшиті чіпи відображатимуть переміщення предметів (фото взято з сайту dw-world.de)

На території готелю встановлюватимуться спеціальні зчитувальні датчики, які зможуть передавати інформацію на комп'ютер диспетчеру. А спеціальна програма оброблятиме ці відомості та відображатиме переміщення потрібних предметів у реальному часі.

На сьогоднішній день RFID-система від компанії Linen Tracking Technology проходить випробування в трьох готелях: в Гонолулу на Гаваях, в Майамі та Нью-Йорку, США. Назви готелів залишаються в таємниці.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.