Без Інтернету люди відчувають себе самотніми Автор: lesya · Опубліковано: 01.08.2011 10:45 · Розділ: Суспільство

Провідні фахівці Британії, опираючись на результати проведених досліджень, твердять, що переважна більшість британців відчувають себе вкрай некомфортно в умовах відсутності підключення до Інтернету.

Так, нещодавно співробітники британської компанії Intersperience провели дослідження, в якому взяли участь мешканці Великобританії у віці від 18 до 65 років. Спершу всім учасникам експерименту запропонували відмовитися від користування Мережею на добу. Далі спеціалісти провели анкетування, в результаті якого виявилося, що 3% британців без Інтернету відчувають себе засмученими, 40% страждають від самотності без доступу в Мережу.

Деякі учасники експерименту зіставили таке "утримання" з відмовою від спиртного і сигарет, а один із респондентів зауважив, що без Інтернету відчуває себе так, "ніби йому відрізали руку".

За відсутності підключення до Інтернету британці відчувають себе самотніми
За відсутності підключення до Інтернету британці відчувають себе самотніми

За словами глави Intersperience Пола Хадсона, мережеві та цифрові технології дедалі більше проникають у наше життя, впливаючи на дружбу, спосіб спілкування, взаємини в сім'ї та на роботі, наші купівельні звички і взаємини з організаціями тощо.

Разом з тим, у деяких учасників дослідження після "утримання" від Інтернету спостерігалися ознаки синдрому відміни ("ломки").

Джерело: http://www.ria.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.