Великобританія готує покоління "бумерангів" Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.12.2008 19:13 · Розділ: Суспільство

Статистика Великобританії показує, що в Європі зросла частка дітей, які повернулися жити до батьків. Дослідження серед молодих людей віком від 16 до 29 років показують, що 4% молодих людей, які свого часу переїхали від батьків повертаються назад додому. Це більше, ніж удвічі перевищує частку "дітей-бумерангів" в Франції, Ірландії, Іспанії, Греції та Португалії.

Це явище стане ще більш помітним із поглибленням економічної кризи. Головний науковий співробітник в Інституті соціальних та економічних досліджень стверджує, що даний феномен серед європейських країн, найбільше поширений у Великобританії.

Причинами такого феномену дослідники визначають високу вартість житла, яку молоді люди не мають змоги оплатити, тому багато хто вимушений повертатися до батьківської домівки.

Серед людей віком від 20 до 24 років, за даними управління статистики, 58% чоловіків та 39% жінок зараз живуть зі своїми батьками.

З 2003 року число студентів, що проживають вдома зросло на 6000 і становить 72780 в 2007 році.

Гіл Джонс, голова житлових досліджень Knight Frank, який є агентом з нерухомості, стверджує, що будівництво нового житла збільшилося за останній рік більше ніж удвічі, і він передбачає виправлення даної ситуації вже найближчими роками.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.