Facebook повідомлятиме про вагітність Автор: lesya · Опубліковано: 01.08.2011 10:18 · Розділ: Суспільство

Цими днями популярна соціальна мережа Facebook порадувала користувачів запуском ще однієї функції - оповіщення про майбутнє народження дитини: тепер користувачі як жіночої, так і чоловічої статі повідомлятимуть на сторінці свого профілю про появу ще одного члена сім’ї.

Для того, щоб повідомити друзів про свою вагітність чи про вагітність дружини (коханої), користувач повинен у вкладці Друзі і сім'я в пропонованому списку членів родини обрати відповідний варіант, ввівши ім'я дитини та передбачувану дату народження.

Далі необхідна інформація з'явиться на вкладці Сім'я на лівій панелі сторінки користувача під його аватаром. Інформація супроводжуватиметься стандартною картинкою замість фотографії.

Існують і певні обмеження на плановану дату народження дитини - приміром, на сьогоднішній день максимально віддалений термін пологів обмежений 31 грудня 2012.

Розповісти про поповнення сімї можна на Facebook
Розповісти про поповнення сімї можна на Facebook

Однак тут не обійшовся без казусів. Так, у російському інтерфейсі Facebook спочатку користувачам чоловічої статі пропонували вказати варіант Вагітна: дитина - незабаром його замінили на коректніший - Майбутній член сім'ї: дитина. Англійською варіант звучатиме як Очікується: дитина (Expected: Child).

Скоріше за все, соціальна мережа запустила нову функцію для того, щоб майбутні батьки не заводили окремі сторінки для ще ненароджених або ж новонароджених дітей - така практика останнім часом стає дедалі популярнішою.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.