Імпульсивність - одна з причин зайвої ваги Автор: lesya · Опубліковано: 01.08.2011 10:09 · Розділ: Краса і здоров'я

Протягом 50 років група вчених Національного інституту старіння (США) проводила спостереження за групою осіб, вивчаючи їхній характер, властивості особистості, та зміни ваги. І виявилося, що характер людини впливав на її фігуру. В дослідженні, проведеному американськими ученими, взяло участь 1988 осіб.

Люди з частими неврозами та ті, хто не вирізняється надмірною сумлінністю, протягом життя декілька разів набирали та втрачали вагу. Всі учасники дослідження Baltimore Longitudinal Study of Aging були здорові та мали хорошу освіту. Половина учасників експерименту - жінки. За допомогою анкет вчені оцінювали кожного добровольця у площині п'яти основних особистісних рис людини: відвертості, сумлінності, екстравертності, поступливості та невротизму. До уваги брали також 30 підкатегорій цих індивідуальних особливостей. Через певні періоди часу піддослідних зважували і вимірювали.

Зліва - врівноважена особа, справа - імпульсивна
Зліва - врівноважена особа, справа - імпульсивна

Вчені виявили, що імпульсивні люди стовідсотково набирають зайву вагу: ті учасники дослідження, чия емоційність була максимальною, важили в середньому на 10 кг більше за тих осіб, які вирізнялися мінімальною імпульсивністю.

Фахівці пояснюють цей факт просто: імпульсивні люди дуже легко та часто піддаються спокусам, їм зовсім не вистачає самодисципліни для того, щоб регулярно займатися спортом, незважаючи на труднощі або відчуття незадоволеності життям. Їм не вистачає відповідального ставлення до інших та до себе, стриманості, а високоімпульсивним особам і поготів – у них перерахованих рис характеру немає взагалі.

Джерело: http://news.students.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.