Секс врятує від старості Автор: lesya · Опубліковано: 01.08.2011 10:01 · Розділ: Суспільство

За результатами досліджень, проведених нещодавно, літнім людям не слід відмовлятися від сексу. Скоріше навпаки: результати спостережень за статевим життям американців похилого віку доводять, що сексуальна активність допомагає залишатися здоровими та позитивно налаштованими.

В результаті проведеного дослідження виявилося, що близько 40% чоловіків у віці від 75 до 85 років, ведуть статеве життя, причому у кожного четвертого з них секс буває як мінімум раз на тиждень. У жінок такого віку цей показник значно нижчий - лише 17%.

Секс продовжить молодість
Секс продовжить молодість

Донедавна вважалося, що з роками статева активність сходить нанівець. Однак результати нового дослідження доводять, що на статевий потяг впливає насправді не вік, а самі наслідки старіння - проблеми зі здоров'ям, побічні ефекти різноманітних лікарських препаратів та відсутність партнера.

За твердженням фахівців, завдяки сучасній медицині та харчуванню, людина у віці 65 років може сміливо розраховувати прожити ще зо два десятки років. Вони також вважають, що багато хто має намір надолужити ті години сексу, які були колись "утрачені" через стресову роботу, малих дітей, чи побоювань завагітніти.

А зовсім недавно представники міської влади Мехіко вирішили безкоштовно роздавати пенсіонерам пігулки віагри.

Джерело: www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.