Вебмані + єдиний податок = податкові канікули для спрощенця Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2011 19:52 · Розділ: Авто-мото

З введенням податкового кодексу, все більше українських фірм, що займаються наданням послуг, намагаються знайти шляхи зменшення податкового навантаження. З розвитком електронних переказів та неможливістю їх регулювання, для спрощенців з'явилася можливість звільнення від податків, використовуючи електронну систему оплати. Справа в тому, що відповідно до нового Закону, податок потрібно сплачувати з часу переведення електронних коштів в готівку. А компанія може їх переводити тоді, коли їй зручно, цим самим стабільно працювати на беззбитковій межі.

Отримувати доход за допомогою електронних систем зручно. Сьогодні діє багато операторів.

Найбільш відомі в Україні вісім операторів електронних грошей, серед яких - WebMoney, UkrMoney, Яндекс.Деньги, Інтернет.Гроші і т.д. Працюють також близько двадцяти дрібних операторів електронних грошей, юридична адреса яких - невідома і працездатність яких важко оцінити.

Про обсяг і динаміку ринку частково можна судити по роботі системи миттєвих інтернет-розрахунків WebMoney Тransfer. За 2009 рік гривневий обіг електронних платежів через систему зріс удвічі - до 1,4 млрд. грн., а кількість зареєстрованих клієнтів досягла 1,55 млн. чоловік. Кількість же транзакцій досягло 4,5 млн., при цьому середня сума транзакції склала близько 310 грн.

Держава намагається вжити заходів, щоб отримати контроль над електронними переказами. 23 листопада 2010 року, НБУ повідомив про видачу ліцензій на створення електронних грошей компанії MoneXy, що належить невеликому банку «Контракт», а також системі «Максі», емітентом якої є VAB Банк.

Власники систем стверджують, що відмінність українських електронних грошей в тому, що всі вони мають реальний еквівалент та їх можна миттєво конвертувати в справжні. Цей бізнес розрахований тільки на приватних осіб.

Однак на сьогодні діє безліч обмінників, які з легкістю переводять будь-які суми з тих же WM в грошові кошти. Сьогодні в Україні купити webmoney за безнал можна по курсу 1:1. Максимальна втрата коштів на виведенні без посередників через офіційні представництва - 3%, а період переказу - до 24 годин.

Таким чином можна стверджувати, що дії уряду по легалізації - даремні. Українські системи просто не зможуть витіснити схему "податкових канікул", яку шукає кожен підприємець.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.