Гібриди побутової техніки Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2011 18:19 · Розділ: Техніка

Сьогодні в магазинах побутової техніки товарів безліч. Причому ціновий сегмент також різноманітний: хочете, можете купити холодильник за 400 доларів, а хочете - можете потратити 1500, а то і більше.

Сучасний ринок холодильників щороку дивує нас цікавими новинками.

Зокрема, нещодавно з'явилося цікаве рішення для жителів великих міст, які не мають можливості купувати свіжу городину чи вирощувати її на грядках.

Компанія Whirlpool запропонувала універсальне рішення - город всередині холодильника. Таким чином, рослини не займають місце на підвіконні, і доглядати за ними не важко. Холодильник забезпечує автоматичну подачу води і світла до зелені. До того ж ця система продовжить життя навіть купленим рослинам.

холодильник-сад
холодильник-сад

Інша компанія smart Zipel розробила холодильник для жінок, які більшість свого часу проводять на кухні, готуючи страви.

холодильник-телевізор
холодильник-телевізор

Як правило, якщо на кухні працює, витяжка, що вловлює всі жири від приготування їжі, то більшість домогосподинь встановлюють телевізори для кухні. Однак альтернативним є рішення - холодильник-телевізор, який вирішує проблему і з розміщенням телевізора, і з його засалюванням. На українському ринку такого холодильника практично не знайти, оскільки його витіснив більш рідних для нашого регіону конкурент - LG.

LG придумала ще більш досконале рішення.

холодильник-компютер
холодильник-компютер

Окрім телевізора, холодильник оснащений мікрокомп'ютером, за допомогою якого можна робити інтерактивні покупки продуктів в інтернет-магазинах із доставкою додому. Швидше за все, скоро запустять технологію, яка буде самостійно сканувати наявність продуктів і робити замовлення без участі господарів. Головне - це завжди мати гроші, щоб розрахуватися за всі покупки.

Шанувальники кави отримали свій подарунок від компанії Whirlpool Espresso.

З назви, ви вже зрозуміти те, що в холодильнику вмонтовано кавоварку для еспресо.

Чому б і ні, світ удосконалюється, місце в домі слід використовувати більш оптимально. Очевидно, що скоро з'являться гібриди не тільки холодильників, а й іншої побутової техніки, яка мала б спростити життя кожному з нас.

кран для води, фільтр та чайник
кран для води, фільтр та чайник

Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.