Качественные материалы – залог отличного ремонта Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.07.2011 13:04 · Розділ: Авто-мото

После постройки дома, или покупки квартиры Вас ждёт ещё один увлекательный и не менее затратный этап – ремонт.

Важно, чтобы при планировании ремонта, было уже заранее продумано всё до мелочей, иначе вам не избежать переделок, а значит и дополнительных затрат.

Отделочные материалы, как и работа, составляют львиную долю всего ремонтного бюджета. С целью экономии, многие хозяева закупаются где-нибудь на рынке, или в стихийных торговых точках, о чём потом сильно жалеют. В лучшем случае можно получить недовес. А бывает и такое, что товар окажется контрафактным, и качеством напоминает оригинал весьма отдалённо. В таких случаях экономия в 5-10 процентов может обернуться потерями сравнимыми с новым ремонтом.

Специалисты рекомендуют покупать строительные материалы в специализированных магазинах – они ценят свою репутацию и некачественный товар для них – редкость.

Важно, чтобы особенности отделки помещений были заранее оговорены с мастерами, а ещё лучше, чтобы сначала поработал дизайнер. Именно он сможет рационально продумать все нюансы и заранее спланировать расход материалов.

Также перед началом ремонта стоит посмотреть на примеры работы мастеров, у которых вы хотите заказать ремонт. Двери, как и мебель являются важной изюминкой, подчеркивающей стиль помещения. Входные двери важно подбирать в максимально защищённом исполнении, времена сейчас неспокойные, а за надёжной дверью ваша квартира будет в сравнительной безопасности. Двери межкомнатные от производителя можно подобрать в крупных строительных магазинах, у них есть большой выбор моделей и цветовых решений. Кроме того, они обеспечивают оптимальные условия их транспортировки и хранения, что дополнительно гарантирует качество.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.