Jeep, Hyundai і Chrysler визнано найпривабливішими авто для покупців Автор: lesya · Опубліковано: 29.07.2011 18:41 · Розділ: Авто-мото

Цими днями співробітники компанії J.D. Power опублікували щорічний рейтинг APEAL, який оцінює автомобілі з точки зору їхньої привабливості для покупців. Цього року на перших місцях опинилися автомобілі марки Jeep, Hyundai і Chrysler.

У рейтингу APEAL компанії J.D. Power кожне авто може отримати максимум 1000 балів. Перше місце зайняла німецька компанія Porsche – першість належить їй уже протягом семи років поспіль. Цього разу Porsche назбирала 879 балів із 1000 можливих, майже з точністю повторивши свій торішній результат. Натомість низка інших автовиробників протягом минулого року накопичили достатньо велику кількість балів. Так, приміром, корейська компанія Hyundai отримала 793 бали, покращивши свій минулорічний показник на 33 бали, Jeep і Chrysler отримали по 759 і 775 балів відповідно.

Рейтинг від JD Power APEAL базується на результатах опитування більш ніж 73000 північноамериканських покупців та орендарів автомобілів 2011 модельного року. При цьому організатори опитування враховували близько 80 атрибутів автомобіля. За словами аналітиків компанії, з абсолютно новими або ж рестайлінговими моделями авто набагато частіше трапляються проблеми та спостерігаються недоробки у порівнянні зі своїми попередниками. Водночас саме вони повністю задовільняють бажання потенційних покупців щодо дизайну, продуктивності та технічної оснащеності.

Jeep визнано однією з найпривабливіших моделей для покупців (фото взято з сайту mba.ru)
Jeep визнано однією з найпривабливіших моделей для покупців (фото взято з сайту mba.ru)

До речі, багато балів у рейтингах компанії JD Power набрали автомобілі BMW X3, Z4 Roadster і моделі 5 серії. Компанія Dodge отримала нагороду за авто моделі Challenger, Charger та Durango, а компанії Ford і Honda отримали нагороду завдяки своїм моделям Fiesta, F-150LD, Odyssey та Ridgeline.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.