Людям після 30 дієти не допоможуть Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2011 15:28 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно група фахівців констатувала вельми неприємний факт, особливо для тих, хто намагається тримати себе у формі. В результаті проведеного фахівцями дослідження виявилося, що люди після 30 починають набирати вагу, і цей процес незворотній. Різноманітні дієти допомагають скинути зайві кілограми, але лише на короткий період: повністю позбутися зайвої ваги у цьому віці вже неможливо.

Такого висновку дійшли вчені з британської державної Медичної дослідницької ради. В експерименті учених взяло участь більше п'яти тисяч осіб 1946 року народження та 20 тисяч людей, більшість із яких народилися у 1958 році.

За словами одного з авторів дослідження, усі піддослідні почали набирати вагу в 1980-х роках, і з часом їхня вага лише збільшувалася. Цікаво, що чоловіки набирають вагу рівномірно протягом усього життя, а в жінок зайві кілограми з’являються повільніше.

Ті, кому за 30, вже не позбудуться зайвих кілограмів (фото взято з сайту dieta-sekret.narod.ru)
Ті, кому за 30, вже не позбудуться зайвих кілограмів (фото взято з сайту dieta-sekret.narod.ru)

«Як тільки Ви наберете зайву вагу, від неї вже не позбутися, адже людина з віком лише поправлятиметься, незважаючи на всі спроби позбутися зайвих кілограмів», - коментує результати наукових спостережень Ребекка Харді.

Разом з цим, дієти мають лише короткочасний ефект, підкреслюють вчені. Саме тому у даному контексті вони радять не витрачати час на розробку нових програм для схуднення, а подумати над тим, як уповільнити початковий набір ваги.

До речі, за статистикою, в цілому світі на дієту сідає близько 12 мільйонів осіб. Однак досягти відчутних результатів у скиданні ваги за рахунок коригування харчування вдається лише кожній десятій особі, при цьому втрачена вага повертається до них протягом року.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.