Британські поліцейські покажуть тату Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2011 15:18 · Розділ: Події у світі

Цими днями начальник поліції одного з англійських графств виступив із вельми цікавою пропозицією: він має намір домогтися дозволу наносити татуюваня на тіла співробітників органів правопорядку Великобританії та оголяти місця з малюнками. За твердженням Яна Пойнтона, начальника поліції Кента, такі дії допоможуть поліції «зламати лід» між співробітниками правоохоронних органів та населенням.

«Заборону на відкритий показ поліцейськими власних татуювань необхідно скасувати. Татуйований співробітник поліції може стати «криголамом» при роботі з громадянами. Йому симпатизуватимуть певні верстви суспільства», - говорить офіцер. Пойнтон розповів, що за всю історію його роботи в правоохоронних органах ніхто ще жодного разу не поскаржився на наявність наколок у поліцейського. Він упевнений, що «татуювання і справді можуть стати хорошим засобом для початку довірливого спілкування». «Вагому роль тут відіграє індивідуальний смак, стирання граней міх старим і молодим поколінням», - зазначив Ян Пойнтон. Однак його пропозицію не схвалили товариші по службі, впевнено заявивши, що достатньо «близькі до народу» і без татуювань.

Британські поліцейські покажуть татуювання (фото взято з сайту ura-inform.com)
Британські поліцейські покажуть татуювання (фото взято з сайту ura-inform.com)

До речі, за законом, британські поліцейські зобов'язані прикривати татуювання, які можуть образити колег чи громадян країни. Закон діє у всіх 43-х підрозділах поліції Англії та Уельсу. До недозволених на даний час татуювань належать ті, які зображують насильство, дискримінацію, принижують віросповідання або ж просто-на-просто «дуже страшні». Нанесення зображень і написів на обличчя і шию теж заборонене законом.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу