У Африці спорудили пам'ятник надії на зцілення від алкоголізму Автор: lesya · Опубліковано: 28.07.2011 14:44 · Розділ: Події у світі

Цими днями в місті Дурбан, Південна Африка, з’явилася незвичайна скульптура, споруджена з пляшок. Вона є символом надії на зцілення тих, хто страждає від алкогольної залежності. Скульптуру звели колишні алкоголіки, встановивши її в торговому центрі "Воркшоп".

На будівництво монументу витратили 1640 скляних пляшок з-під міцних спиртних напоїв. Цікавим є те, що в кожній пляшці заховане якесь позитивне послання світові: таким способом південноафриканська суспільна організація "Анонімні Алкоголіки" відзначає своє 60-річчя.

Кампанія зі зведення пам'ятника з повідомленнями в порожніх пляшках розпочалася в квітні цього року в Преторії. Записки членів АА, які перебувають в ремісії, зможуть прочитати десятки тисяч відвідувачів шопінг-центру.

В Африці колишні алкоголіки збудували памятник (фото взято з сайту reporter.zt.ua)
В Африці колишні алкоголіки збудували памятник (фото взято з сайту reporter.zt.ua)

Ідея зведення цього пам’ятника символічна: тут ідеться про звільнення пляшки від отрути та наповнення її позитивними посланнями. А з’явилася вона у співробітників рекламної компанії в Кейптауні. Ініціативу одразу ж підтримали колишні алкоголіки з усієї Південної Африки. До речі, скульптура-запрошення не стоятиме на місці: після експозиції в Дурбані, 29 липня, цей монумент вирушить до Йоганнесбурга.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу