Жінки задоволені своїм життям менше, ніж чоловіки Автор: Вікторія · Опубліковано: 02.06.2009 17:13 · Розділ: Цікаві факти

Жінки США та Європи задоволені життям значно менше ніж чоловіки. Причиною цього може бути феномен "другої зміни" - завантаженість працюючих жінок ще й домашньою роботою. 79% опитаних жінок (це катастрофічна цифра) зізнаються, що борються з поганим настроєм, здійснюючи безліч покупок. Проте, шопінг не здатен надовго підняти настрій: незабаром вони розчаровуються в обновках і починають себе картати.

За словами експертів, жінки перебувають в стані постійного стресу через необхідність поєднувати роботу з особистим життям. Їм психологічно важко домагатися тієї зарплати, якої вони насправді заслуговують, і це теж ускладнює ситуацію. Крім того, сучасні темпи життя та уявлення про жінку змушують представниць слабкої статі одночасно робити кар'єру, створювати сім'ю і до старості добре виглядати. Можливо, невдоволеність виникає саме через усвідомлення, що життя перетворилося в гонитву за багатьма зайцями.

У свою чергу, письменник Ніл Ліндон, який виступає за скорочення робочого часу для батьків малолітніх дітей, запевняє: жінки виявили, що рівноправність із чоловіками не виправдала очікувань, а для усунення несправедливості щодо жінок доведеться усунути і несправедливість щодо чоловіків.

Існує ще одна думка, прихильники якої у всьому звинувачують дефіцит спілкування. 60% жінок живуть далеко від своїх родичів, і така ж кількість респонденток не змогли знайти нових друзів, які змогли б компенсувати розлуку з рідними. В такому випадку Сайобхан Фрігард, засновниця сайту Netmums, радить відвідувати якісь гуртки, розмовляти з самотніми літніми людьми чи продавцями. Вона запевняє, що після виконання цієї програми рівень щастя учасниць дослідження зріс в середньому на 16%.

Джерело inopressa.ru


Інші новини розділу