Створено яхту у вигляді острова Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2011 09:14 · Розділ: Нові технології

Цими днями співробітники дизайнерського бюро Yacht Island Design запропонували світові вельми цікавий проект мега-яхти-острова під назвою Tropical Island Paradise Superyacht.

Концепт райської яхти включає в себе все, що може сподобатися цінителю зручності, розкоші та елегантності. Зовні яхта нагадує такий собі екзотичний острів з пальмами та басейном у вигляді озерця з кришталево чистою водою. Тут є навіть вулкан. На додачу, на яхті є інтегрований вертолітний майданчик.

На яхті є навіть вулкан
На яхті є навіть вулкан

Концепт яхти завдовжки 90 м з легкістю можна назвати справжнім витвором мистецтва. Максимальна швидкість, яку може розвивати моторна яхта-острів, складає 15 вузлів, - показник доволі непоганий для яхти таких розмірів. На яхті є персональний SPA власника, VIP-каюти з приватними балконами та комфортний просторий салон з м'якими диванчиками для відпочинку та приємного проведення часу.

Надбудова верхньої палуби створена у вигляді вулкана. Тут також зручно розташувалися хатинки для відпочинку.

Джерело: Джерело: infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.