У любителів смачно попоїсти з'явилася власна соціальна мережа Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2011 09:01 · Розділ: Суспільство

Нещодавно з’явилася нова соціальна мережа Dinevore. ЇЇ користувачі - так звані фуді (foodie), тобто любителі смачно попоїсти. За допомогою цієї мережі фуді з легкістю знаходитимуть однодумців, отримуючи при цьому цінні та корисні рекомендації щодо окремих ресторанів та кафе.

Створивши власний обліковий запис, відвідувачі сайту отримують можливість ділитися своїми знаннями та враженнями від відвідування кращих закладів усього світу, отримуючи натомість інформацію про спецпропозиції від ресторанів та кафе. Тут можна також знайти місця, які до душі знаменитостям.

Любителі смачно попоїсти ділитимуться враженнями про відвідування різних ресторанів, кафе, барів (фото взято з сайту cikave.org.ua)
Любителі смачно попоїсти ділитимуться враженнями про відвідування різних ресторанів, кафе, барів (фото взято з сайту cikave.org.ua)

Та на превеликий жаль, поки що сайт не дуже зручний. Ось, приміром, відгуки про один і той самий ресторан ніяк між собою не пов'язані. Окрім того, мережа наповнена здебільшого інформацією про американські ресторани та кафе, особливо нью-йоркські, тоді як Європа представлена лише кількома десятками користувачів. Однак є й хороша новина: європейських користувачів з кожним днем стає дедалі більше.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.