Британський художник малює на забруднених авто Автор: lesya · Опубліковано: 26.07.2011 08:22 · Розділ: Цікаві факти

Колишній водій автобуса відкрив у собі несподіваний талант: він створює шедеври безпосередньо на кузовах забруднених автомобілів, малюючи портрети знаменитостей чи архітектурні шедеври.

В той час як більшості людей вистачає фантазії лише на те, щоб написати на брудному автомобілі сусіда: «Помий мене!», 38-річний британець на ім’я Роберт Барден вигадує справжні витвори мистецтва: з самісінького ранку приголомшені сусіди Бардена знаходять на своїх автомобілях портрети Боба Ділана, Джеймса Діна та Клінта Іствуда.

Неабияк набивши руку на зображенні осіб знаменитостей, Барден перейшов і на архітектурні шедеври: йому вдалося намалювати майже точну копію лондонського собору святого Павла.

Британець з бруду та пилу створює справжні шедеври (фото з сайту krasyliv.in.ua)
Британець з бруду та пилу створює справжні шедеври (фото з сайту krasyliv.in.ua)

Малює Барден спеціальним «олівцем», кінчик якого заклеєний тканиною, що запобігає пошкодженню автомобілів. А в якості «фарби» виступає міський пил і бруд.

- Дуже часто люди просто не помічають краси у великому місті, - говорить Барден. - Створювати твори мистецтва зі звичайнісінького бруду, з того, що вже по суті своїй є непривабливим, дуже цікаво. Всі мої малюнки - це міські враження від побаченого в Лондоні.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу