Google попереджатиме про наявність вірусів Автор: lesya · Опубліковано: 25.07.2011 19:30 · Розділ: Нові технології

За даними Agence France-Presse, починаючи з минулого тижня, а точніше, з 20 липня, пошукова система Google попереджатиме користувачів, чиї комп'ютери заражені вірусами.

Попередження виводяться одночасно з пошуковою видачею. Представник служби безпеки Google Даміан Меншер (Damian Menscher) пояснив журналістам, як працюватиме пошукова система: Google отримує від користувачів, чиї комп'ютери заражені вірусами, трафік, відмінний від "здорового". Справа в тому, що запити з таких комп'ютерів надходять в Google не безпосередньо, а через проксі-сервери, які і є шкідливими ресурсами.

Google є найбльшим пошуковиком
Google є найбльшим пошуковиком

В Google сподіваються, що попередження користувачів допоможе своєчасно відреагувати на вірусну загрозу, приміром, оновивши антивірусне програмне забезпечення тощо.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день Google є найпопулярнішою пошуковою системою світу. Окрім пошуковика, користувачі Google можуть скористатися поштовим сервісом Google Mail, соціальною мережею Google + та іншими можливостями, об'єднаними під одним акаунтом.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.