Собаки знайомитимуться в Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 25.07.2011 18:36 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у Британії з'явилася оригінальна онлайн-служба, яка займатиметься знайомствами… собак. Новий сервіс отримав назву Mate Select. Така досить-таки незвична акція - ідея місцевого клубу собаківників. Передбачається, що новий сервіс дозволить урізноманітнити генетику породистих собак. Окрім того, звернувшись за допомогою до Mate Select, власники собак та потенційні покупці отримають чудову можливість ознайомитися з офіційними даними про здоров'я собак, зареєстрованих у клубі.

До речі, питання щодо генетики породистих собак вперше розглядалося в документальному фільмі Бі-бі-сі. У ньому йшлося про те, що значна кількість собак хворіє спадковими недугами. Таким чином нова онлайн-служба стала одним із численних заходів по боротьбі зі сформованою тенденцією.

Собак знайомитимуть через Інтернет (фото взято з сайту thekennelclub.org.uk)
Собак знайомитимуть через Інтернет (фото взято з сайту thekennelclub.org.uk)

"Mate Service - це служба, яка дозволить собаководам дізнатися якомога більше про сумісність двох собак з точки зору здоров'я та генетичного розмаїття породи", - коментує ситуацію професор Джефф Семпсон.

А до речі, зовсім недавно у Швеції відкрили перший в країні кінотеатр для людей та собак - тепер чотириногі вихованці можуть складати компанію своїм господарям навіть під час перегляду кінофільмів.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу