Монстри серед автомобілів: БелАЗ 75600 - найбільший самоскид у світі Автор: lesya · Опубліковано: 25.07.2011 16:38 · Розділ: Авто-мото

Дітище відомого всім білоруського машинобудівного об'єднання БелАЗ і справді можна назвати монстром. Кар'єрний самоскид БелАЗ 75600 є найостаннішим і найсучаснішим самоскидом білоруських автомобілебудівників. Виготовлене це авто з використанням найсучасніших технологій та інноваційних рішень. Розміри самоскида і справді вражають: 14.5 метрів завдовжки, 9.25 метра завширшки та 7.22 метра заввишки, БелАЗ 75600 на сьогоднішній день є найбільшим автомобілем у світі. За цим показником він випередив навіть популярний самоскид Terex 33-19 "Titan" від компанії General Motors.

Дизельные турбокомпрессоры можно купить здесь.

Вага самоскиду БелАЗ 75600 становить близько 230 тонн. Обладнаний він дизельним двигуном Cummins QSK 78-C, потужність якого складає 3500 кінських сил. Агрегат працює наступним чином: він обертає привід електрогенератора змінного струму, який виробляє енергію для електродвигунів, які, у свою чергу, обертають колеса. Електромеханічна трансмісія, яка працює на змінному струмі, є однією з інновацій, використаних при створенні самоскида. Цей автомобіль здатний розвивати швидкість до 65 км/год. Об’єм кузова БелАЗ 75600 варіює від 139 до 199 метрів кубічних, а показник вантажопідйомності перевищує 320 тонн. Колеса самоскида оснащені покришками 55/80R63.

Гігантський автомобіль перевозять частинами
Гігантський автомобіль перевозять частинами

Відомо, що гігантський самоскид БелАЗ 75600 був розроблений білоруськими інженерами ще у 2005 році, а вже з 2006 року перший такий автомобіль почали використовувати на одному з російських кар'єрів. На сьогоднішній день ці самоскиди працюють по цілому світу. Ясна річ, що такі велетні автомобілебудування доставляються на місце експлуатації в розібраному вигляді, а остаточне збирання та налагодження агрегатів авто проходить безпосередньо на місці експлуатації в польових умовах.

Цікаво, що шум двигуна самоскида в момент його запуску перевищує больовий поріг людини – отож персонал, який знаходиться неподалік, змушений використовувати спеціальні засоби захисту органів слуху людини.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.