Сексуальні похорони на Тайвані Автор: lesya · Опубліковано: 23.07.2011 08:10 · Розділ: Цікаві факти

Вже протягом тривалого часу мешканцям острова Тайвань доступна нова незвичайна послуга. Називається вона Electric Flower Cars. Відтепер за порівняно невисоку плату на похорон можна запросити стриптизерку, яка станцює перед покійним та його близькими.

Історія виникнення такої незвичайної традиції показана у фільмі антрополога Університету Південної Кароліни Марка Московітца під назвою «Танці для небіжчиків: похоронні стриптизерки на Тайвані». За словами вченого, запрошення стриптизерок на похорони – явище повсякденне, особливо в сільських місцевостях, тому розуміння культури без знання цієї деталі неможливе.

Послуга Electric Flower Cars з'явилися в Тайвані ще на початку 1980-х. Московітц говорить про існування кількох причин, з яких люди запрошують на похорон стриптизерок. Вважається, ніби стриптизерки зможуть розважити старих духів, які зустрічатимуть дух небіжчика, і новачкам буде легше звикнути до нової компанії. Інші ж твердять, що нижні боги, в основному духи реальних людей, які стали богами через те, що були шанованими народом, люблять подібні шоу, і стриптиз призначений для них. Третя версія твердить, ніби стриптизерок на похорони запрошують тому, що покійні любили дивитися стриптиз і за життя. Та й, зрештою, чим більше людей прийде на похорон, тим більше шани виявлять покійному, і в такому випадку стриптизерки просто заманюють гостей на церемонію.

Стриптиз покликаний догодити духам (фото взято з сайту novynar.com.ua)
Стриптиз покликаний догодити духам (фото взято з сайту novynar.com.ua)

Московітц твердить, що ця церемонія користується такою популярністю ще й тому, що є чи не єдиною розвагою для багатьох мешканців сільської місцевості.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу