Для чого створювати власний сайт Автор: lesya · Опубліковано: 22.07.2011 03:43 · Розділ: Суспільство

Ні в кого не викличе сумніву той факт, що кожен користувач Мережі, плануючи створити сайт, переслідує якусь індивідуальну мету. Цей факт цілком логічний і пояснень не потребує. Хтось створює сайт для того, щоб донести до читачів власні емоції та переконання, якусь важливу інформацію, інші таким чином намагаються заробити гроші, треті покладають на сайти рекламну функцію тощо. Та об’єднує їх усіх одне: сучасний сайт - це не просто набір якоїсь інформації. Це насамперед повноцінна структура, яка повинна розвиватись, приносити дохід, додавати іміджу та приваблювати відвідувачів. Розробка сайтів повинна бути ефективною, а грошові витрати клієнта та час на замовлення й створення ресурсу – мінімальними.

На сьогоднішній день існує безліч компаній, які займаються розробкою сайтів (фото взято з сайту melsi-it.ru)
На сьогоднішній день існує безліч компаній, які займаються розробкою сайтів (фото взято з сайту melsi-it.ru)

Розробка власного сайту має низку переваг. Найперше, у Вас з’являється унікальна можливість розповісти світові про себе, про свої власні товари та послуги. На власному сайті Ви можете переконати клієнтів, що саме Ваші послуги і товари є найкращими та достойними уваги. І, нарешті, необхідна інформація буде доступна клієнтам в будь-який час доби, що теж укріпить Ваш імідж, зміцнивши позиції на світовому ринку.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.