У Чикаго відкрили пам'ятник легендарній Мерилін Монро Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2011 15:02 · Розділ: Культура

Нещодавно у Чикаго було відкрито статую головного секс-символу Америки – знаменитої Мерилін Монро. Висота монументу сягає восьми метрів, а розташований він на головній вулиці столиці штату Іллінойс - Мічиган-авеню. На сьогоднішній день монумент є найбільшою в світі статуєю легендарної голлівудської актриси.

Статуя вже отримала свою назву - «Мерилін назавжди». Одразу ж після відкриття монумент увійшов до головних визначних пам'яток Чикаго. Творцем «Мерилін назавжди» став художник на ім’я Сюуард Джонсон. До речі, взагалі-то саму актрису з Чикаго нічого не зв'язує, та її знаменитий фільм «В джазі тільки дівчата» заснований саме на подіях, які відбувалися в Чикаго наприкінці 20-х років.

Однак епізодом для створення пам’ятника став кадр з іншого кінофільму - «Сім років бажання», який побачив світ у 1955 році. У скульптурі втілена актриса саме в той момент, коли потік повітря з решітки вентиляційної системи нью-йоркського метро підняв спідницю її білої плісованої сукні. Як відомо, це знамените фото розійшлася багатомільйонним тиражем по всьому світу.

Висота монументу сягає восьми метрів
Висота монументу сягає восьми метрів

За словами офіційних представників влади Чикаго, найвідоміша в історії блондинка дозволить мешканцям міста та туристам «зазирати собі під спідницю» до весни наступного року. А потім пам'ятник перевезуть - поки що не відомо, куди саме.

А найзнаменитішу в історії Голлівуду сукню минулого місяця продали з аукціону за 4,6 мільйона доларів США.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?