Вчені вивели формулу щасливого шлюбу Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2011 14:57 · Розділ: Суспільство

Нещодавно групі американських дослідників в процесі проведення відповідних досліджень вдалося визначити критерії, за якими людина обирає супутника життя, спростувавши популярне припущення про те, ніби протилежності притягуються.

Дослідження проводилося вченими Каліфорнійського університету в Берклі. В результаті проведеного експерименту вчені вивели нову формулу щасливого шлюбу, за якою чоловіки й жінки шукають свою половинку серед тих людей, які користуються такою ж, як і вони, популярністю у протилежної статі. Вибираючи партнера, людина також орієнтується на соціально-економічний стан.

Люди в житті шукають власних двійників (фото взято з сайту aratta-ukraine.com)
Люди в житті шукають власних двійників (фото взято з сайту aratta-ukraine.com)

В рамках дослідження спеціалісти проаналізували близько трьох тисяч повідомлень, відправлених користувачами сайтів знайомств. І виявилося, що популярніші люди частіше спілкуються з інтернет-користувачами з високим рейтингом популярності. І навпаки, не дуже популярні люди шукали потенційних партнерів серед користувачів, чиї анкети не користувалися великою популярністю.

Результати експерименту дозволили вченим зробити висновок, що найміцніші та найщасливіші шлюби укладаються тоді, коли чоловік і жінка мають схожі риси характеру та поділяють спільні інтереси.

Джерело: http://www.ria.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.