Репортер News of the World знайдений мертвим Автор: lesya · Опубліковано: 20.07.2011 14:51 · Розділ: Події у світі

За даними The Guardian, колишній репортер скандально закритого нещодавно видання News of the World Шон Хоар, який першим дізнався про незаконне прослуховування телефонних розмов зірок, знайдений мертвим.

Відомо, що Хоара звільнили за вживання алкоголю і наркотиків. А трохи пізніше його знайшли мертвим у власному будинку в Уотфорді.

За даними поліції, причина смерті залишається незрозумілою, однак підозрілого нічого не виявили. На даний час поліцейське розслідування інциденту триває.

шон

Шона Хоара звільнили за вживання наркотиків та алкоголю (фото взято з сайту lifenews.ru)
Шона Хоара звільнили за вживання наркотиків та алкоголю (фото взято з сайту lifenews.ru)

Шон Хоар був першим, хто висунув претензії у розслідуванні New York Times з приводу прослуховування телефонних розмов співробітниками News of the World. Він розповів, що Енді Коулсон, який тимчасово виконував обов'язки редактора таблоїду, не лише знав про зломи телефонів, але й активно заохочував співробітників перехоплювати телефонні дзвінки знаменитостей в гонитві за ексклюзивами. Більше того, Шон твердив, що Коулсон особисто попросив його підключитися до телефонного прослуховування.

Коулсон, ясна річ, повністю заперечує ці звинувачення.

Хоар також розповів New York Times, що журналісти News of the World, цілком ймовірно, використовували технологію поліції, щоб знаходити людей за сигналами мобільних пристроїв, заплативши за це співробітникам поліції. Шон впевнений, що журналісти використовували техніку «луна-тестування», завдяки якій можна вимірювати відстань між мобільними телефонами та кількістю телефонних щогл, щоб точно визначити місце розташування пристрою.

Джерело: «Газета.Ru»


Інші новини розділу