Вчора у США відзначили Національний день хот-дога Автор: lesya · Опубліковано: 19.07.2011 15:15 · Розділ: Суспільство

Вчора, 18 липня, у США відзначили Національний день хот-дога. Це свято офіційно існує з 1957 року. А нещодавно законодавці штату Каліфорнія визначили, яким повинен бути справжній хот-дог та чим, власне, він відрізняється від аналогічних закусок - наприклад, від не менш популярних баварських ковбасок.

Передумови та історія виникнення цього свята залишаються нез’ясованими. Офіційно Національний день хот-дога був встановлений Торговою Палатою США у 1957 році. А в 1994 році була створена Національна рада хот-дога та сосисок, яка займається вивченням якості цього продукту, дегустацією та рекламою хот-догів. А 1893 рік був оголошений великим роком «сосиски в булці».

Нещодавно законодавці визначили, яким повинен бути справжній хот-дог
Нещодавно законодавці визначили, яким повинен бути справжній хот-дог

У США регулярно проводяться змагання з мистецтва приготування хот-догів. Учасники цих змагань зобов'язані дотримуватися цілої низки правил: особам, яким виповнилося 18, не дозволяється поливати хот-дог кетчупом; хот-дог у здобній булочці не можна їсти з тарілки, а виключно руками. Окрім того, приправу, яка залишилася на руках, не можна змивати – її слід облизати з пальців. І ні в якому разі не можна класти хот-дог на вишукний порцеляновий посуд.

За статистикою, середній американець з'їдає близько 60 хот-догів на рік. А в День незалежності американці вживають близько 150 мільйонів хот-догів - їх вистачить для того, щоб п'ять разів покрити відстань між Вашингтоном та Лос-Анджелесом."

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.