Американські багатії обирають бюджетні марки Автор: lesya · Опубліковано: 19.07.2011 15:10 · Розділ: Авто-мото

Побутує думка, що заможні люди полюбляють купувати дорогі авто марок BMW та Mercedes. І американці тут не виняток. Однак доповідь американського відділення компанії Hyundai доводить протилежне: виявляється, що популярність бюджетніших південнокорейських моделей в середовищі багатіїв у США набирає шалених обертів.

За словами Джона Крафчика, генерального директора і президента американського відділення компанії Hyundai, близько 6% загальної кількості власників престижної "Чорної карти" American Express Centurion, середній річний дохід яких становить $ 1,3 млн, є власниками машин з логотипом Hyundai. Таким чином, цей корейський бренд за своєю популярністю у заможних американців конкурує з такими марками, як Audi чи Bentley.

У США дедалі більше зростає популярність бюджетних марок (фото взято з сайту hyundai-new.ru)
У США дедалі більше зростає популярність бюджетних марок (фото взято з сайту hyundai-new.ru)

Однак доповідь Крафчика викликала певні сумніви в маркетологів-експертів. За їхніми словами, машини марки Hyundai, скоріше за все, купують не для самих власників карток, а для їхніх дітей та онуків, водіїв-підлітків, яким, перш ніж пересісти на дорожчі авто, необхідно "відточити" навички водіння на чомусь простішому.

Джерело: http://subcar.org/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.