До фотографії на права - з друшляком на голові Автор: lesya · Опубліковано: 19.07.2011 11:43 · Розділ: Релігія

Мешканець Австрії на ім’я Ніко Альм сфотографувався на водійські права з друшляком на голові. Таким дивним способом знаменитий тепер на увесь світ австрієць відстояв свої релігійні переконання: він - послідовник "релігії" пастафаріанізму.

Нова "релігія" створена кількома роками раніше групою молодих атеїстів на чолі з випускником університету Орегона Боббі Хендерсоном. Своє "вчення" вони називають монотеїстичною релігією, яка передбачає існування єдиного істинного бога - Flying Spaghetti Monster (FSM), що перекладається як Літаючий Монстр Спагетті.

Ця жартівлива «релігія», як не дивно, має багато послідовників, в основному у зв'язку з дебатами в американському суспільстві з приводу необхідності викладання теорії розумного творіння (креаціонізму).

Що ж до Ніко Альма, то він наполіг на тому, що друшляк є вимогою його релігії. Тоді представники австрійської влади зажадали довідки про те, що Ніко "психологічно придатний" для водіння. Однак результати медичного огляду доводять, що Ніко психічно здоровий і здатний керувати автомобілем. Владі діватися було нікуди.

Єдиний бог у цій релігії - Літаючий монстр Спагетті
Єдиний бог у цій релігії - Літаючий монстр Спагетті

У відповідь на питання журналістів про те, що ж спонукало Альма на всі пережиті ним перипетії, він відповів: "Головне моє стремління - демократія".

"Я запеклий прихильник розділення Церкви і держави. І коли у вимогах до фотографії на документи я прочитав, що на релігійних підставах допускається виключення з правил про неприпустимість фотографування в головному уборі, я вирішив "перемогти" Систему її ж зброєю, немовбито поставивши перед її обличчям дзеркало. І не дарма!" – не без гордості говорить Альм.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.