Гітлер роздавав солдатам надувні секс-ляльки Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2011 12:50 · Розділ: Цікаві факти

Під час війни Адольф Гітлер наказав роздавати військовослужбовцям вермахту на окупованих територіях спеціально сконструйовані гумові надувні секс-ляльки, виготовлені на замовлення армії. Прийняттю цього рішення посприяв той факт, що тріумф над Францією та окупація Парижа призвели до катастрофічного зростання венеричних захворювань серед солдатів.

Гіммлер з цього приводу писав, що найбільшою небезпекою Парижа є орди повій, готових підчепити клієнта на кожному кроці. Отож своїм обов’язком він вважав «запобігти зараженню німецького солдата важким захворюванням заради швидкоплинного задоволення».

Гітлер наказав роздавати солдатам секс-ляльки (фоо взято з сайту svit24.net)
Гітлер наказав роздавати солдатам секс-ляльки (фоо взято з сайту svit24.net)

А сам Гітлер особисто схвалив план виробництва "синтетичних утішителів", які (у здутому вигляді) займали небагато місця, вміщаючись в солдатський рюкзак.

Ляльки пройшли випробування на німецькому гарнізоні острова Джерсі. Гітлер був настільки вражений результатами тестування, що замовив 50 ляльок для своєї особистої гвардії.

Однак у 1942 році, коли німецькі солдати почали масово потрапляти у полон, проект був заморожений. Солдати відмовлялися тягати за собою ляльок, боячись, що вони стануть причиною насмішок та знущань ворогів у разі потрапляння в полон.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу