Американська художниця напише роман на основі власного СМС-листування Автор: lesya · Опубліковано: 15.07.2011 12:44 · Розділ: Суспільство

Англійська художниця і письменниця на ім’я Трейсі Моберлі вирішила написати своєрідний «СМС-роман». За основу твору взято 12-річну історію приватної переписки авторки.

На сьогоднішній день значна кількість людей впадають у паніку при одній лише думці про те, що їхня приватна переписка попадеться на очі стороннім.

Однак мешканка Лондона Трейсі Моберлі дотримується іншої думки: вона вирішила використати приватне листування для написання книги. Нова книга авторки отримала назву «Напиши мені!». Цей твір – це своєрідна хроніка подій життя Трейсі більш ніж за 12 років.

Ця незвичайна автобіографія розповідає про розлучення, яке довелося пережити Трейсі та труднощі, пов’язані з тяжкими буднями одинокої матері.

Ось так виглядатиме обкладинка нової книги, заснованої на СМС-листуванні
Ось так виглядатиме обкладинка нової книги, заснованої на СМС-листуванні

Відлік життєвих подій письменниці починається з 1999 року. Повідомлення об'єднані в групи невеликими ілюстраціями та коментарями-поясненнями автора того, ким є згадані в тексті люди та яке місце займають вони у її приватному житті.

У книзі згадуються також деякі знаменитості, з якими спілкувалася Трейсі, коли була художницею.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.