3D-монітор LG Flatron DX2000 стежить за очима користувачів Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2011 11:34 · Розділ: Нові технології

Цими днями компанія LG анонсувала монітор Flatron DX2000, здатний відтворювати об'ємні зображення. Основною особливістю цього монітору є те, що він не потребує використання спеціальних окулярів - тривимірне зображення можна помітити неозброєним оком.

Відсутність окулярів компенсується камерою, яка відстежує повороти голови користувача, і, опираючись на отримані дані, підлаштовує зображення на екрані монітора. До речі, ця камера може використовуватися і для відеотелефонії.

LG Flatron DX2000 оснащений світлодіодним підсвічуванням та підтримує програмну трансформацію плоскої картинки в об'ємну. Дозвіл 20 -дюймової панелі пристрою - 1600 х 900 пікселів, контрастність - 1000:1. А підключити монітор до відеокарти можна за допомогою одного з двох цифрових інтерфейсів - DVI або HDMI.

Монітор дозволить дивитися тривимірне зображення без спеціальних окулярів
Монітор дозволить дивитися тривимірне зображення без спеціальних окулярів

Передбачається, що LG Flatron DX2000 з’явиться у продажі вже у найближчому майбутньому, проте ціна цього монітору кусається - $ 1210.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.