Леонардо Ді Капріо придбає перший Fisker Karma Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2011 11:02 · Розділ: Авто-мото

Стало відомо, що перший екземпляр гібридного спорткара марки Fisker Karma дістанеться популярному голівудському актору Леонардо Ді Капріо. Нове авто актор отримає вже цього місяця. Також на доставку Karma чекають такі знаменитості, як Колін Пауелл та Альберт Гор.

Усього на даний час компанія отримала 3000 замовлень на модель. Поки що завод Valmet у Фінляндії випускає по п'ять автомобілів на тиждень, однак передбачається, що до листопада поточного року виробництво авто зросте до 300 екземплярів на тиждень.

Чотиримісний спортивний седан Fisker Karma обладнаний двома електромоторами сумарною потужністю 402 к.с. та 2,0-літровим бензиновим турбомотором - він використовується в якості генератора. На самій лише електроенергії Karma може проїхати до 80 км, в гібридному режимі - до 485 км. При цьому автомобіль розганяється до 100 км/год за 5,9 сек. Максимальна швидкість досягає 200 км/год.

Лонардо ді Капріо стане власником першої моделі Fisker Karma
Лонардо ді Капріо стане власником першої моделі Fisker Karma

Відомо також, що на автосалон у Франкфурті компанія Fisker привезе гібридний седан, кабріолет та концепт-кар. До 2013 року компанія випустить конкурента BMW 3-ї серії – на даний час цей автомобіль знаходиться в розробці під кодовою назвою Project Nina. Орієнтовна вартість автомобіля - 50 тис. доларів. Усього передбачається продавати до 100 тисяч Nina щороку.

Джерело: http://www.autonews.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.