Рікі Мартіну погрожує маніяк Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2011 10:42 · Розділ: Музика

Повідомлення із погрозами з’явилися на особистій сторінці співака в Твіттері. "Вони дуже скоро будуть плакати, через те що ви помрете", - написав якийсь невідомий зловмисник. Під словом "вони" маніяк мав на увазі шанувальників та близьких друзів Рікі Мартіна.

Припускається, що причиною появи погроз могло стати зізнання Рікі Мартіна у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації, яке вже не раз ставало об'єктом нападок та невдоволення, в тім числі й з боку офіційної церкви. Так, приміром, кардинал Сан-Хуана Луїс Апонте Мартінес недавно звернувся до Рікі Мартіна з проханням показати хороший приклад молоді та припинити розповіді про те, як добре бути геєм: «Особисто я захоплююся Рікі за талант, яким його нагородив Господь, але, заради Бога, заради любові до дітей, заради тих, хто йому не байдужий, нехай він покаже молоді інші цінності життя».

Нагадаємо, що минулого року Рікі Мартін зізнався у нетрадиційній сексуальній орієнтації. Про це артист повідомив у своєму блозі на власному офіційному сайті. За словами артиста, причиною такого визнання стало написання мемуарів.

Рікі Мартін виховує двох синів-близнюків (фото взято з сайту poslezavtra.com.ua)
Рікі Мартін виховує двох синів-близнюків (фото взято з сайту poslezavtra.com.ua)

Почавши роботу над книгою, співак зрозумів, що перш ніж взятися власне за її написання, йому слід розкрити всі таємниці, які так довго та ретельно приховувалися. Мартін приховував такий невеселий факт своєї біографії, боячись, що зізнання у гомосексуалізмі зашкодить його кар'єрі.

На сьогоднішній день Рікі Мартін, якому виповнилося 39, виховує двох близнюків, народжених сурогатною матір’ю, - Маттео і Валентіно. У співака також є бойфренд, який чудово ладнає з його синами, отож, цілком можливо, артист в найближчому майбутньому узаконить стосунки зі своїм супутником життя.

Джерело: http://www.segodnya.ua


Інші новини розділу