Лайза Мінеллі стала офіцером Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2011 10:33 · Розділ: Культура

Цими днями легендарну актрису зі США Лайзу Мінеллі удостоїли звання офіцера Почесного легіону Франції. Церемонія нагородження відбулася в Парижі, а орден актрисі вручив міністр культури країни Фредерік Міттеран. Окрім досягнень Мінеллі на сцені, міністр відзначив її вклад у боротьбу зі СНІДом.

"Ми любимо Вас за те, що ви робите наше життя кращим. Ви - верховна жриця музичного театру, сучасне втілення багатогранного таланту в американському стилі", - звернувся Міттеран до актриси і співачки.

Слід зазначити, що сама актриса в цей день виглядала пречудово: одягнена в чорний шовковий жилет з манжетами фісташкового кольору, Мінеллі вражала своєю витонченістю та елегантністю. Отриману нагороду знаменитість присвятила своєму другові і наставнику Шарлю Азнавуру, популярному французькому виконавцю.

"Для мене це велика честь. Я вас всіх безмежно люблю. І особливо важливо для мене бути частиною Франції, частиною міста та країни моєї мрії", - зауважила Мінеллі у зверненні до гостей церемонії.

На фото - Лайза Мінеллі з міністром культури Франції Фредеріком Міттераном
На фото - Лайза Мінеллі з міністром культури Франції Фредеріком Міттераном

До речі, члени Почесного легіону діляться за званням на п'ять категорій. У 1987 році Мінеллі уже нагороджували орденом першого рангу: тоді вона стала кавалером. А батько актриси, режисер Вінсент Мінеллі, отримав звання третього рангу, ставши командором.

Джерело: http://korrespondent.net/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?