Нова загроза: терористи з імплантованими бомбами Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2011 10:24 · Розділ: Події у світі

За словами американських спеціалістів, світові загрожує нова небезпека - вже в найближчому майбутньому терористи-смертники можуть використовувати хірургічно імплантовану в їхні тіла вибухівку. І цілком ймовірно, що такі імплантовані бомби з’являться уже через рік.

Так, нещодавно на одному з ісламістських сайтів хтось, хто називає себе хірургом, розмістив послання наступного змісту: "За допомогою хірургічного втручання я зміг би помістити вибухівку в тіло смертника. Тоді потреба у спеціальному одязі зникла б. Чи не краще це рішення?"

Незабаром терористи-смертники зможуть використовувати імплантовані в тіла бомби (фото взято з сайту rbc.ua)
Незабаром терористи-смертники зможуть використовувати імплантовані в тіла бомби (фото взято з сайту rbc.ua)

Однак за словами експерта з питань безпеки, виготовити ефективний вибуховий пристрій, який би помістився в тілі людини, не так просто. Існує ціла низка технічних проблем, тим більше, що мова йде про девайси, які б перебували в тілі протягом тривалого часу, згодом вибухаючи.

Про новий вид терористичної загрози поки що офіційно не оголошено і схожих випадків зафіксовано не було. Однак вже сама можливість появи терористів з імплантованими бомбами може змусити переглянути та змінити правила безпеки авіаперевезень.

Джерело: http://gazetasng.ru/


Інші новини розділу