"Однокласники" - мережа медсестер, "ВКонтакті" - продавців Автор: lesya · Опубліковано: 14.07.2011 10:19 · Розділ: Суспільство

Нещодавно співробітники дослідницького центру рекрутингового порталу Superjob.ru провели нове дослідження з метою з'ясувати, наскільки популярні соціальні мережі у середовищі російських фахівців різних професій та яким соцмережам надають перевагу користувачі.

Виявилося, що найбільшою популярністю соціальні мережі користуються в російських event-менеджерів - 67% опитаних представників цієї професії вважають себе активними користувачами соціальних мереж. За ними слідують перекладачі та менеджери з туризму (по 54%), а замикають цей список викладачі (52%). Найпалкіші прихильники соцмереж твердять, що «вони допомагають спілкуватися з тими людьми, з якими нема можливості зустрітися в реальному житті».

Серед респондентів, які частенько відвідують сторінки соцмереж, найбільше менеджерів зі страхування та менеджерів із закупівлі (59% і 55%). За ними у списку розташувалися інженери з охорони праці та техніки безпеки (54%): спеціалісти цієї галузі твердять, що для них соцмережі є в першу чергу «зручним спосоом зберігати контакти» та ресурсом для ознайомлення з важливими новинами.

А найрідше відвідують соціальні мережі програмісти (13%), керівники та менеджери по роботі з клієнтами (по 12%). Видаляють свої аккаунти архітектори (7%) та охоронці (6%), не бажаючи витрачати вільний час. Багатьом із них соціальні мережі просто-на-просто набридли.

Медсестри та бухгалтери надають перевагу соціальній мережі «Однокласники», «Вконтакте» подобається продавцям та піарникам, ЖЖ - журналістам. А начальники, комірники та юристи терпіти не можуть жодних соціальних мереж.

Медсестривиснуть на Однокласниках, продавцям до вподоби ВКонтакте
Медсестривиснуть на Однокласниках, продавцям до вподоби ВКонтакте

В процесі дослідження аналітики вивчали і пристрасті представників різних професій до тих чи інших соціальних мереж. Виявилося, що бухгалтери (74%) та медсестри (72%) найчастіше відвідують «Однокласників», тоді як event-менеджерам (97%), продавцям-консультантам (96%) та PR-менеджерам (94%) до вподоби «Вконтакте». Соцмережею Facebook найчастіше користуються перекладачі (68%), event-менеджери (63%) і PR-менеджери (62%). А мережу «Мій світ» вибирають медсестри (63%), держслужбовці (61%) та бухгалтери (57%).

Блог-сервіс «Живий журнал» до душі журналістам (30%), PR-менеджерам (27%), менеджерам з реклами та event-менеджерам (по 18%). Аналогічна ситуація і з сервісом мікроблогів Twitter - його обирають event-менеджери (23%), журналісти, редактори, PR-менеджери (по 22%) і менеджери з реклами (19%).

Джерело: http://internet.cnews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.