Британець повторив диво Ісуса Христа Автор: lesya · Опубліковано: 13.07.2011 18:37 · Розділ: Цікаві факти

28-річному британцю Стіву Фрейну вдалося не просто здивувати, а шокувати та вразити глядачів: на очах у натовпу він пройшовся пішки по Темзі. Відбувалося все напроти будівлі Парламенту в Лондоні, отож і бажаючих подивитися на таку водяну прогулянку виявилося чимало.

Шоковані глядачі, які зібралися на Вестмінстерському мосту, не могли повірити власним очам: Фрейн ходить по воді. Телеглядачі таке «диво» зможуть побачити у новому телешоу. До речі, в гостях у цього досить-таки знаменитого мага вже побували зірки світового масштабу Уілл Сміт, Періс Хілтон, Jay-Z та інші.

Стів Фрейн влаштував прогулянку по воді
Стів Фрейн влаштував прогулянку по воді

Британський маг та ілюзіоніст на ім’я Стівен Фрейн, відомий також під псевдонімом Динамо, минулого уік-енду продемонстрував унікальний фокус: він пройшовся по поверхні води Темзи, при цьому на ногах фокусника не було ніяких спеціальних пристосувань.

Динамо дійшов до середини річки, зупинившись якраз навпроти британського парламенту, звідки його забрав поліцейський катер. За словами самого Фрейна, цей трюк він зробив для свого нового телевізійного шоу "Динамо: Магія неможливого".

Ілюзіоніст Фрейн – постать популярна у Великобританії. Серед його фірмових фокусів - левітація на очах у безлічі глядачів та переміщення мобільного телефону в скляну пляшку з вузьким горлом.

Джерело: http://news.students.ru


Інші новини розділу