У жінок після 40 не виходить починати життя наново Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2011 12:54 · Розділ: Суспільство

Результати проведеного нещодавно опитування, в якому взяли участь жінки у віці 40-50 років, доводять, що знаменита фраза «У 40 років життя тільки починається» в дійсності є звичайнісінькою вигадкою. Виявляється, що у цьому віці вийти заміж для європейок є величезною проблемою.

Дуже яскраво цю проблему описала якась англійка у блозі з промовистою назвою Plancton: «Зараз мені 48, і я просто-на-просто якийсь ніким не помічений планктон у морі сексуальних та любовних взаємин. Надія на те, що я знайду чоловіка для серйозних стосунків та для створення сім'ї, у мене пропала. Досвід знайомств в реалі та й, зрештою, в інтернеті доводить, що можна поставити хрест на пошуках любові, і я вже не розглядаюся чоловіками, як «відповідний варіант». Тому, що мені не 20, тому, що у мене є діти, тому, що в мене вже сформований характер, і я хочу не лише віддавати, але й отримувати від чоловіка любов, хочу відповідальності».

Жінки, яким за сорок, надзвичайно самотні
Жінки, яким за сорок, надзвичайно самотні

Результати соціологічних опитувань доводять, що автор блогу зовсім не драматизує ситуацію, а цілком реалістично оцінює свої шанси на «другу» любов. Так, виявилося, що 8 з 10 європейських жінок у віці від 40 років вважають себе «невидимками для чоловіків». 7 із 10 твердять, що «перестали слідкувати за модою, втратили свою сексуальну ідентифікацію, змирившися з ярликом «я тільки мати».

Соціологи підкреслюють, що жінки втрачають надію побудувати нові відносини після наполегливих пошуків партнера і в реальному житті, і на сайтах знайомств. До речі, на сьогоднішній день у Європі знайомства на сайтах витіснили традиційні знайомства у гостях, на роботі тощо. Розчаровані жінки зізнаються: «Як тільки ти розлучаєшся зі своїм чоловіком, то одразу ж стаєш небажаним гостем у заміжніх подруг. Адже всі чомусь на вечірки запрошують тільки подружні пари». Фахівці твердять, що пік розлучень у Європі припадає на 41 рік у жінок і 43 - у чоловіків. І якщо для розлучених чоловіків життя після розлучення, і справді, «тільки починається», то розлучені жінки з дітьми можуть бути лише «матерями і домогосподарками». Саме тому, втративши надію зустріти супутника життя в реалі, жінки рано чи пізно потрапляють на сайти знайомств, де їх чекає величезне розчарування: чоловіки у віці 40-50 прагнуть познайомитися з 20-30-річними бездітними жінками, та й шукають здебільшого «швидких і одноразових знайомств». Розлучені жінки так описують своє становище: «Я надзвичайно самотня, зовсім втратила зв'язок зі світом, я непотрібна й нецікава». Водночас, за прогнозами соціологів, кількість матерів-одиначок у Європі стрімко зростає: в одній лише Англії до 2020 їх налічуватиметься 2 мільйони.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.