Вчителям дозволили рукоприкладство Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2011 12:36 · Розділ: Події у світі

Різке зростання випадків неконтрольованої агресії британських школярів стало причиною того, що вчителям дозволили застосовувати силу до учнів: раніше така поведінка суворо заборонялася. За даними британського міністерства освіти, минулого навчального року від рук учнів постраждали 44 викладачі.

Отож представники влади вирішили скасувати заборону «не чіпати», ввівши новий закон, який дозволяє вчителям «однозначне відновлення авторитету дорослого в класній кімнаті».

Британські вчителі зможуть застосовувати силу до своїх учнів
Британські вчителі зможуть застосовувати силу до своїх учнів

До речі, за офіційними даними, кількість серйозних нападів на співробітників освітніх установ у 2011 році досягла п'ятирічного максимуму: минулого навчального року до лікарні потрапили 44 вчителя. Прийнятий закон, який вступить в силу у вересні, дозволить учителям використовувати силу для приборкання особливо буйних учнів. За новим законом, вчителі матимуть право стати між учнями з метою розняти бійку або фізично перегородити їм шлях. Вони також зможуть брати учнів за руку, перешкоджаючи руйнуванню дітьми класу, їхнім нападам на однокласників чи вчителів.

Винятки становлять лише уроки музики та фізкультури, а також форс-мажорні ситуації, коли школяреві могла знадобитися термінова медична допомога.

За статистикою, дві третіх з-поміж опитаних британських викладачів не проти поміняти професію.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу