Стівен Сігал стане Чингіз-ханом Автор: lesya · Опубліковано: 12.07.2011 12:27 · Розділ: Кіно

Порівняно недавно знаменитий голлівудський актор Стівен Сігал, зірка низки бойовиків, відвідав Казахстан: його було запрошено на кінофестиваль, де актор зустрівся із відомим та талановитим режисером Тимуром Бекмамбетовим. В результаті зустрічі режисер домовився зі Стівеном про співпрацю над майбутнім проектом Тимура Бекмамбетова - історичною сагою про Чингіз-хана.

Така роль потребує відповідної підготовки (фото взято з сайту khurul.ru)
Така роль потребує відповідної підготовки (фото взято з сайту khurul.ru)

Коли почнуться зйомки картини, поки що не відомо. Зрозуміло, що така кіноробота вимагає не лише колосальних капіталовкладень, але й титанічної праці з боку всіх акторів. За словами Стівена Сігала, він теж не поспішає приступати до знімального процесу, адже така роль вимагає часу та відповідної підготовки, яка передбачає ретельне вивчення життєвого шляху Чингіз Хана.

Джерело: http://www.nastya.us


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.