Мати Барака Обами ледь не відмовилася від сина Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2011 18:28 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно кореспондент газети The Boston Globe Саллі Джейкобс віднайшла документи, які нібито підтверджують той факт, що мати Барака Обами мала намір віддати його у прийомну сім'ю.

Використовуючи дані документів, журналістка написала книгу про батька сьогоднішнього президента США. Книга отримала назву «Інший Барак: сміливе й безтурботне життя батька президента Обами». Саллі Джейкобс з’ясувала, що свого часу мати Барака намагалася позбутися ще не народженого сина.

Навесні 1961 р. батько Обами розповів чиновнику імміграційної служби, що він розлучився зі своєю дружиною в Кенії. А його нова дружина Енн Данхем вже була вагітна, та жили вони окремо, через що вона нібито вирішила віддати немовля після народження в Армію порятунку, щоб згодом його всиновили.

Подейкують, ніби молода Енн Данхем хотіла відмовитися від свого сина
Подейкують, ніби молода Енн Данхем хотіла відмовитися від свого сина

Та чи правдиві слова Обами-старшого, сказати складно. На той час йому потрібно було продовжити американську візу, а в університеті його плейбойська поведінка замучила всіх. Знали про це і в імміграційній службі. За двоєжонство Обаму могли спокійнісінько депортувати з країни, тому він брехав чиновнику служби, ніби вже розлучився зі своєю кенійською дружиною. Отож цілком ймовірно, що старший Барак брехав і з приводу намірів Данхем.

Адже за словами близьких знайомих та родичів матері Обами, вона не мала наміру відмовлятися від сина. Це підтвердив і колишній прес-секретар Білого дому Роберт Гіббс. Він твердить, що президент не знав про ці слова батька та не вірить у те, що мати хотіла віддати його на усиновлення.

Втім, у своїй книзі під назвою «Мрії мого батька» Обама розповів, що його мати Данхем могла задумуватися над цим. Адже тоді, у 1961 р., їй виповнилося 18, а міжрасові шлюби в більшості штатів США були заборонені. До речі, походження нинішнього президента США у багатьох американців викликає сумніви. Дехто навіть не вірить, що Обама насправді народився на території США. Щоб розвіяти чутки, Білий дім був змушений опублікувати повне свідоцтво про народження президента. В документі сказано, що Обама з'явився на світ 4 серпня 1961 р. в Гонолулу, столиці штату Гаваї.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу