Жіночі романи завдають шкоди особистому життю читачок Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2011 18:18 · Розділ: Суспільство

Нещодавно провідні психологи та сексологи світу з’ясували, що так звані жіночі романи породжують в уяві представниць прекрасної статі ілюзії, не сумісні з реальністю. Дамські романи, наскрізь пронизані романтизмом та в більшості своїй зі щасливим завершенням, створюють небезпечні ілюзії, під впливом яких жінки втрачають контакт з реальністю, твердять психологи.

Жіночі романи ламають особисте життя читачок (фото взято з сайту tivasyk.info)
Жіночі романи ламають особисте життя читачок (фото взято з сайту tivasyk.info)

За словами директора Міжнародного інституту сексології Роберти Джоммі «романтизм і пристрасть з обов’язковим вимкненням мозку не веде до добра». Сексолог твердить, що такий «романтизм» часто-густо зустрічається як у романах, так і в інтернеті. Він змушує жінок забути про себе, про свої права, про необхідність захисту. «Не лише молоді дівчата, але й 30-річні та 40-річні жінки, втомлені повсякденними турботами, прагнуть з головою зануритися у вигадані світи, і вони вже нездатні розгледіти в людині, з якою живуть, цікавого чоловіка з плоті і крові», - твердить фахівець. Усім своїм пацієнткам Джоммі радить використовувати власну фантазію, а не вдаватися до чужої реальності, яку їм продають. На думку сексолога, слід працювати над реальністю, шукаючи в ній позитивні сторони. Такої ж думки дотримується й відомий британський психолог і письменниця Сьюзан Куїл, яка вважає, ніби найтрагічніша помилка читачок у тому, що в любовних романах вони шукають чітких вказівок, що робити. За словами Куїл, така белетристика завдає шкоди подружнім парам та сексуальності багатьох жінок.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.