Британський винахідник створив пилосос з картону Автор: lesya · Опубліковано: 11.07.2011 18:01 · Розділ: Техніка

Британський винахідник на ім’я Джейк Тайлер створив пилосос, головною особливістю якого є те, що виготовлений він з картонної упаковки іншої моделі. Представникам компанії Vax настільки сподобалася його ідея, що вони вирішили розпочати серійне виробництво таких пилососів.

«Я покладаю великі надії на цей продукт, особливо на азіатських ринках, таких як Гонконг і Китай. Цей пилосос дешевий у виробництві», - говорить 22-річний студент з університету Лафборо.

Картонну упаковку легко замінити
Картонну упаковку легко замінити

Модель, названа Vax ev, виготовлена з гофрованого картону, який використовувався в якості упаковки. В разі пошкодження картонну панель легко замінити, а її вартість буде вдесятеро нижчою вартості пластикової.

«Картонні панелі вкриті спеціальним вогнезахисним шаром, стійким до впливу вологи», - говорить винахідник. - «Кожен покупець може додати пилососу індивідуальності, розфарбувавши його за власним бажанням».

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.